Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Всеукраинский лагерь Карпаты!

Впродовж 3 — 13 червня 2019р. в Яблуниці відбувся всеукраїнський літній табір із зірками Таеквон-До, участь у якому взяли понад 150 таеквондистів з Києва, Харкова, Ужгорода, Одеси, Дніпра та Івано-Франківської області.
Тренування проводили провідні інструктори світу: Майстер Олег Петровський 8-дан, Олег Соловей 6-дан, ЗТУ і головний тренер збірної команди України, Катерина Соловей 4-дан, ЗМСУ, 5-ти кратна чемпіонка світу, тренер жіночої збірної команди України, та Віталій Соловей 3 кратний чемпіон світу і Європи.
Діти мали щільний тренувальний графік, в який входила загально-фізична і спеціальна підготовка, базова техніка (Туль) з Майстром Олег Петровстким, який є одним з провідних спеціалістів Європи в даному розділі і єдиним володарем 8-дану в Україні, а також спортивний спаринг, в якому є безперечними лідерами Івано-Франківські тренери Олег і Катерина Соловей.
Крім цікавих і важких тренувань діти брали участь у різноманітних конкурсах та екскурсіях, а завершився табір святковою вечіркою.

No Comments

Enroll Your Words

To Top